Саша Лоскутов
10 февраля 2023

Англіканська церква благословлятиме цивільні одностатеві шлюби

Священникам Англіканської церкви буде дозволено благословляти цивільні шлюби одностатевих пар. Це дозволить таким парам відвідувати англіканські церкви після законної церемонії одруження для богослужінь, включаючи молитви освячення, подяки та Божого благословення, повідомляє The Guardian.

Зображення — ABC News: Zalika Rizmal.

Зображення — ABC News: Zalika Rizmal.

Перші благословення для одностатевих пар можуть початися цього літа. Священники матимуть можливість благословляти одностатеві пари, але можуть відмовитися, пише BBC.

Синод також погодився, що церква повинна вибачитися за шкоду, яку вона завдала ЛГБТ-персонам. Також церква готова розглянути правила безшлюбності для священнослужителів у одностатевих стосунках.

З іншого боку, євангельська рада Англіканської церкви заявила, що «глибоко засмучена» цим рішенням, яке, на її думку, налаштовує церкву на курс дій, який відкидає «наше історичне та біблійне розуміння сексу та шлюбу». Голосування «нічого не вирішило і лише поглибило розбіжності», заявила асоціація.

Дебати на синоді були процедурно складними, з більш ніж двома десятками поправок. Деякі намагалися відстрочити плани, стверджуючи, що для розгляду питань потрібно більше часу, незважаючи на кілька років консультацій.

читайте также
Комментарии