Валерій Лавровський
17 октября 2022

Діджейка Дар’я Коломієць потрапила до списку TIME

Українська діджейка Дарʼя Коломієць потрапила до Next Generation Leaders від журналу TIME. Це щорічний список діячів, підприємців, активістів і публічних персон, які роблять значний внесок у зміну світу на краще. В інші роки до списку входили The Weeknd, Тімоті Шаламе, Аріана Гранде, Грета Тунберг та інші.

Фото — OK McCausland / TIME.

Фото — OK McCausland / TIME.

В інтерв’ю TIME Дарʼя розповіла про проєкт «Щоденник війни», в якому герої ділилися історіями про своє життя з 24 лютого, про додаток MusiCures із цілодобовим стримом української музики та про пропаганду української культури у світі.

«Росіяни пригнічували українську культуру століттями. Зараз я маю змогу ділитися нею зі світом, аби люди з різних країн могли любити її так само», — розповідає Дарʼя Коломієць.

Влітку діджейка поїхала у США, щоб розповісти про війну в Україні та ознайомити західну аудиторію з українською культурою. Вона грала сети у Нью-Йорку, брала участь у мітингах та дала інтерв’ю The New York Times.

Також до списку потрапила головна редакторка Kyiv Independent Ольга Руденко. В інтерв’ю TIME вона розповідала про працю українського англомовного медіа під час повномасштабної війни.

читайте также
Комментарии