Валерій Лавровський
17 июня 2022

Україна не прийме «Євробачення-2023»

Україна, як перемогла на «Євробаченні», мала стати країною — господаркою конкурсу наступного року. Через повномасштабне вторгнення «Євробачення-2023» може відбутись у Великій Британії, повідомляє Європейська мовна спілка, організатор конкурсу.

Фото — Reuters.

Фото — Reuters.

Організатори «Євробачення» звернулись до Великої Британії, оскільки представник цієї країни став срібним призером конкурсу. Як вони пояснюють, підготовка до проведення «Євробачення» може займати до 12 місяців. Наразі Україна не може надати повної безпеки учасникам та гостям конкурсу.

«EBU дякує UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість та можливість вивчити усі сценарії протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s. Нам дуже прикро, що конкурс наступного року не можна провести в Україні», — заявляють організатори.

Цього року Велику Британію представляв співак Сем Райдер із піснею Space Man. Він набрав 466 балів. Натомість український гурт Kalush Orchestra загалом набрав 631 бал.

Якщо конкурс проводитиметься за межами України, це буде вперше з 1980 року, коли «Євробачення» не буде проведене в країні — переможниці попереднього конкурсу. Тоді Ізраїль відмовився приймати конкурс, тому його місце заступили Нідерланди.

читайте также
Комментарии