Елеонора Чорноморченко
14 июля 2022

В Іспанії вводять безкоштовний проїзд у потягах

Починаючи з вересня 2022 року в Іспанії пасажири певних громадських потягів зможуть подорожувати повністю безкоштовно. Такі міри стали реакцією держави на швидке зростання рівня енергоносіїв та інфляції. Про це повідомляє CNN.

Фото — Unsplash.

Фото — Unsplash.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив, що безкоштовними стануть квитки на потяги, які обслуговуються такими мережевими державними службами, як Cercanías, Rodalies і Media Distance. Пасажири зможуть здійснювати поїздки на короткі та середні відстані. Також безкоштовними будуть проїзні від 10 поїздок. Квитки на одну поїздку чи на далекі відстані залишаться платними.

Таким чином у країні хочуть привчати людей до поїздок громадським транспортом замість приватного, економити кошти та дбати про довкілля.

Раніше заходів для зниження вартості громадського транспорту вжили інші європейські країни. Так, минулого місяця Німеччина запустила для пасажирів безлімітний багатомісячний квиток за 9 євро, а Австрія торік запустила в країні «кліматичний квиток» на всі види громадського транспорту.

Також ми розповідали про те, як безкоштовний проїзд у громадському транспорті запровадив Люксембург — країна стала першою, хто спробував таку практику.

читайте также
Комментарии