Валерій Лавровський
28 июня 2022

Італійських перукарів штрафуватимуть за миття голови. Що відбувається?

Карло Губелліні, мер італійського міста Кастеназо, заборонив перукарям та барберам двічі мити волосся своїм клієнтам. Так в місті намагаються зберегти воду під час однієї з найсильніших посух за останні десятиліття, повідомляє The Guardian.

Фото — Eleonora Proietti.

Фото — Eleonora Proietti.

Мер Кастеназо заявив, що щодня витрачаються тисячі літрів води через подвійне миття голови, яке, на думку багатьох перукарів, є корисним. Тепер за це штрафуватимуть у розмірі до 500 євро. Загалом Кастеназо налічує 10 перукарень та барберів.

За словами місцевих перукарів, важко не мати можливості вимити голову, оскільки цього вимагають деякі продукти, які вони використовують. Також волосся клієнтів може бути досить брудним, тому голову треба вимити двічі.

У довіднику з рекомендаціями щодо нових правил зазначається, що з відкритого крана витікає 13 літрів води за хвилину. Для того, щоб промити чиєсь волосся двічі, потрібно не менше 20 літрів.

Влада інших італійських міст також запровадила заходи щодо нормування води, зокрема у Мілані вимкнули громадські фонтани. Найбільше від посухи страждають регіони на півночі Італії, де розташовується найдовша річка країни — По.

читайте также
Комментарии