Таіна Федосеєва
09 июня 2022

Влада Івано-Франківська заборонила вуличним музикантам співати російською мовою

Вуличним музикантам Івано-Франківську заборонили виконувати пісні російською мовою. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Руслан Марцінків.

Фото — Unsplash

Фото — Unsplash

«Не допускається публічне виконання творів російською мовою, зокрема тих, які можуть призвести до розпалювання міжнаціональної, етнічної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті або до дискримінації прав і свобод людини, а також тих, що мають нецензурний характер», — пояснив мер.

Також з’явилися інші правила: на визначених локаціях артист чи гурт можуть безперервно виступати не довше двох годин без встановлення будь-яких сценічних конструкцій. Між виступами має бути перерва не менше 30 хвилин. А також вуличні виступи різних артистів чи гуртів можна проводити на відстані не менше 100 метрів один від одного.

Рішення ухвалене після нещодавнього конфлікту, коли перехожий ударив музиканта за виконання російськомовної пісні. За словами Марцінківа, за виконанням нових правил вуличних виступів слідкуватимуть Муніципальна інспекція та співробітники правоохоронних органів.

читайте также
Комментарии