Елеонора Чорноморченко
27 сентября 2022

На Міланському тижні моди показали найбільшу у світі надувну скульптуру

Нідерландське дизайнерське бюро Studio Dennis Vanderbroeck створило найбільшу у світі надувну скульптуру для показу італійського бренду Diesel на Міланському тижні моди. Скульптура потрапила у Книгу рекордів Гіннесса. Про це повідомляє Deezen.

Фото — Studio Dennis Vanderbroeck.

Фото — Studio Dennis Vanderbroeck.

Надувна скульптура стала центральною частиною весняно-літнього шоу італійського бренду Diesel, яке відбулося на Allianz Cloud Arena, що містить у собі 5000 місць. Вона зображує чотири сріблясті тіла, які зливаються одне з одним, а їхні кінцівки плутаються та зачіпають стелю і натовп арени.

Розмір  скульптури: 50 метрів у довжину, 38 метрів у ширину та 14 метрів у висоту. Виготовлена вона з нейлону, який зазвичай використовують для виробництва парашутів.

При створенні скульптури Studio Dennis Vanderbroeck  надихалася позами старовинних скульптур, а також екстремальними видами спорту, танцями та конторціоністами — людьми, які здатні згинати своє тіло в дивних та незвичайних формах. Для реалізації неможливих для людини поз автори використали 3D-моделювання.

читайте также
Комментарии