22 сентября 2022

Президент Колумбії на виступі в ООН закликав припинити війну з наркотиками

Під час виступу на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку президент Колумбії Густаво Петро закликав країни Латинської Америки об’єднати зусилля для припинення боротьби з наркотиками. Також він сказав, що війна з наркотиками протягом останніх 40 років є ірраціональною та невдалою. Про це повідомляє Reuters.

Фото — ООН.

Фото — ООН.

У своєму першому зверненні до Генеральної Асамблеї ООН Петро сказав, що мільйони молодих американців загинуть, якщо «невдала» війна з наркотиками триватиме ще десятиліттями. Річ у тому, що наразі Колумбія вважається найбільшим у світі виробником кокаїну та зазнає частого тиску з боку США щодо скорочення виробництва кокаїну. Густаво Петро із такою політикою не погоджується.

Раніше чоловік навіть підіймав це питання під час своєї інавгураційної промови в серпні. Тоді він закликав до створення нової міжнародної стратегії боротьби з торгівлею наркотиками.

Небезпеці наркозалежності колумбієць протиставив ще більш шкідливу, на його думку, для людства «залежність від ірраціональної влади, прибутку та грошей». Він сказав, що знищення джунглів, а саме  вирубка рослини коки, яка є основою кокаїну, — це лицемірство.

Також урядовець заявив, що війни в Україні, Іраку, Лівії та Сирії є вигаданими та служать приводом для того, щоб не боротися зі зміною клімату.

«Що отруйніше для людства: кокаїн, вугілля чи нафта? Думка влади наказала, що кокаїн є отрутою і його потрібно переслідувати, хоча він спричиняє лише мінімальні смерті від передозування. Але натомість вугілля та нафту потрібно захищати, навіть якщо це може знищити все людство», — сказав він.

читайте также
Комментарии