Елеонора Чорноморченко
09 сентября 2022

У Сан-Франциско декриміналізували псилоцибінові гриби та аяуаску

Наглядова рада Сан-Франциско на своєму засіданні у вівторок прийняла резолюцію про декриміналізацію таких психоделіків, як псилоцибінові гриби та аяуаска. Про це повідомляє CBS news.

Фото — La Razon.

Фото — La Razon.

У резолюції урядовці посилаються на різні дослідження, які показують потенціал цих речовин для людей із психічними захворюваннями та тих, хто одужує від опіоїдної та метамфетамінової залежності.

Документ закликає поліцію не витрачати ресурси міського кримінального правосуддя на осіб, які вживають психоделіки, а також не вважати порушенням закону використання, вирощення та розповсюдження таких психоделічних речовин, як гриби, аяуаска та кактуси, що виробляють мескалін (більш відомі як пейот). Резолюція також закликає уряд штату та федеральний уряд декриміналізувати психоделіки.

Ще раніше правозахисна група Decriminalize Nature заявила, що використання психоделічних рослин також допоможе людям із тривогою, посттравматичним стресовим розладом та іншими психічними розладами.

Трохи раніше за декриміналізацію виступили ще такі міста, як Окленд, Санта-Крус, Денвер і Сіетл. А у 2020 році Орегон став першим штатом, який повністю легалізував псилоцибінові гриби для лікування проблем психічного здоров’я.

Нещодавно ми писали також про дослідження, яке виявило, що псилоцибін допомагає лікувати алкогольну залежність.

читайте также
Комментарии