Фото — Getty Images.
Жінка приїхала у Китай, щоб працювати, проте вона не змогла знайти нову роботу через локдаун. Не в змозі платити за квартиру, вона переїхала до телефонної будки разом із собакою. Це не перша ситуація у Шанхаї — деякі мігранти спали на картонках на парковках, під мостами та в наметах на тротуарах.
Як пише державна газета China Youth Daily, жінка заявила, що почала жити у телефонній будці ще у січні. Так було до моменту, поки опівночі минулого тижня не прибули поліцейські, які викинули її речі на бордюр і заклеїли будку скотчем. Від пропозиції влади дати притулок вона відмовилась і залишилась сама — інших мігрантів не випускають за територію притулку через карантинні обмеження.
During Shanghai's lockdown, a woman and a dog lived in a phone booth in Shanghai for a month. She was expelled by police on April 29, 2022. Now she has been found by reporters, and she and her dog are safe.#shanghai #ChinaLockdown #china #COVID19 #Omicron pic.twitter.com/r2L74IN2KX
— Pillar Sen (@PillarVonSen) May 4, 2022
На початку квітня влада Шанхаю запровадила карантин на невизначений термін. Це сталося через зростання кількості захворювань на COVID-19. До цього локдаун пообіцяли завершити 5 квітня.
У багатьох шанхайців немає потрібних ліків, закінчилася їжа. Також почастішали випадки самогубств. Гаряча лінія психологічної допомоги Шанхаю працює без вихідних.