Валерій Лавровський
16 марта 2022

«Звуки виживання». Збірка електронної музики на підтримку України

Українські музиканти з колективу SKP Records створили компіляцію «Звуки виживання з українського андерграунду». Вона нагадує про існування української електронної музики та розказує про війну в Україні. Збірку безкоштовно опублікували на платформі Bandcamp.

Зображення — Sounds Of Survival From Ukrainian Underground.

Зображення — Sounds Of Survival From Ukrainian Underground.

«Ця збірка хоче надати видимості друзям-музикантам в Україні. Бути андеграундним артистом в Україні ніколи не було легким шляхом. Ця війна є нападом не лише на їхнє життя, а й на їхнє пристрасне існування як музикантів», — пишуть автори проєкту.

Композиції збирали в умовах поганого інтернету та зв’язку. Деякі учасники збірки сидять у підвалах та сховищах українських міст, проте навіть у таких умовах в них вийшло надіслати матеріал.

У компіляції є такі представники української електронної сцени: Mavka, Dubmasta, King Imagine, Black Subbass, Chord Snatchers, Foa Hoka, Inspector Reespeckto, Tribal Therapeut, Dararat Chemnasiri та VS.

Усі гроші від продажу на Bandcamp надходять безпосередньо колективу SKP Records — на підтримку артистів та їхньої родини. Також вони призвали слухачів пожертвувати безпосередньо на підтримку гуманітарної допомоги людям в Україні. Усі фонди можна знайти тут.

читайте также
Комментарии