Саша Лоскутов, Таіна Федосеєва
09 марта 2022

«Доброго вечора, ми з України». Віталій Кім: біографія, меми, стікери

«Відео Кіма чекаю більше, ніж нові сезони улюблених серіалів». Два тижні тому про Віталія Кіма здебільшого знали у Миколаєві та області, а зараз політик, який розповідає, як «ЗСУ мочать орків», став одним із головних героїв українського медіапростору. Меми та тіктоки про Кіма множаться у величезних кількостях, а сам голова ОДА поряд із Зеленським та Арестовичем став головним крашем країни. Розповідаємо, що відомо про Віталія Кіма.

Ілюстрація — Артур Бондаренко

Ілюстрація — Артур Бондаренко

Біографія

Віталій Олександрович Кім народився 13 березня 1981 року. Закінчив миколаївську гімназію № 2 та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Економіка підприємств». Наприкінці дев’яностих пішов у бізнес, був керуючим партнером клубу Ushuaja, пізніше зайнявся будівництвом та заснував групу девелоперських компаній, які будували миколаївські житлові комплекси «Апельсин», «Концерт» та «Затишний». Посаду голови обладміністрації Віталій Кім займає трохи більше року — з 25 листопада 2020 року, але в політику прийшов раніше. З 2015 по 2016 роки він керував аналітичним департаментом Міністерства аграрної політики України, а на президентських виборах 2019 року волонтерив на складі миколаївського відділення партії «Слуга народу».

Кім одружений, у нього троє дітей — дві доньки та син. Серед улюблених хобі називає баскетбол, мотоцикли, риболовлю, подорожі. Знає англійську, трохи французьку, вивчав корейську. В одному з відео похвалився, що тепер він  господар трофейного російського бронеавтомобіля «Тигр» — зараз техніку відновлюють для захисту міста.

24 лютого у Telegram було створено канал Віталій Кім/Миколаївська ОДА. Перші пости були формальні, найчастіше ріпості з виступу Володимира Зеленського. Потім Кім почав викладати відео, де в залежності від часу доби вітався фразою «Доброго ранку/вечора! Ми з України», показував черчелівський знак V, що має на увазі перемогу, а потім доповідав про поточну обстановку не так, як це зазвичай роблять політики.

Фраза «Доброго вечора! Ми з України» з треку PROBASS ∆ HARDI стала популярною в TikTok в останні місяці

Відео Кіма, який радіє, що нарешті вдягнув «свіжу кофтинку» чи підстригся і чесно зізнається, що росіяни задовбали і не дають поспати, вибачається за мат, стали свого роду заспокійливим для півмільйона його фоловерів.

Меми про Віталія Кіма

@kravtsov0034 ☝🏻☝🏻☝🏻 #ким#лучшийгубернатор#николаев#украина#позитив#война#мир#нетвойне ♬ Джентльмены удачи – Из к/ф “Джентльмены удачи” – Геннадий Гладков

@dariia_oleinik #миколаїв #КІМ ♬ original sound – Sandro

@dendii198 #рекомендации #ким #Николаев ♬ оригинальный звук – Deniel Revyttsky

 

Стікер-пак з Віталієм Кімом

Завантажити стікер-пак з Віталієм Кімом можна тут.

Комментарии