Валерій Лавровський
06 апреля 2022

Мертві собаки, люди під завалами, обстріляні будівлі. Наслідки окупації Бородянки

Бородянка — ще одне місто на Київщині, яке звільнили від російської окупації. Відомо, що наразі там найбільша кількість людських жертв. Більше, ніж у Бучі. Радник голови МВС Вадим Денисенко заявив в ефірі телемарафону, що під завалами багатоповерхівок може бути багато загиблих, оскільки у підвалах цих будівель ховалися люди.

За словами голови Київської ОДА Олексія Кулеби, «міста практично немає». Наразі ще проходить зачистка, але відомо про сотні вбитих цивільних людей та сотні поранених.

Як повідомляють в організації UAnimals, у вольєрах місцевого притулку для тварин з початку війни тварини залишились собаки без жодної їжі та води. Керівництва притулку весь цей час не було на місці, і в порятунку тварин вони участі не брали. 335 собак загинули від голоду і спраги. Вижили всього 150, 27 з яких вивезли на лікування до приватних клінік. Тваринам допомагають волонтери.

Усі фото — Gleb Garanich / Reuters, Ivor Prickett / The New York Times, Giorgos Moutafis, UA Animals, Український центр безпеки та співпраці.

читайте также
Комментарии