Валерій Лавровський
19 марта 2022

Відео дня. Маріуполь після багатоденних обстрілів

Британське видання The Guardian опублікувало зняті з дрону види Маріуполя після обстрілів окупантами. Відомо, що війська РФ намагаються взяти місто у кільце — понад 350 тисяч мешканців Маріуполя залишилися без їжі та води.

Після авіаудару по Маріупольському драматичного театру понад тисяча залишилися у бомбосховищі під будівлею. За словами президента України Володимира Зеленського, з-під завалів витягли 130 людей. Наразі місцева влада не знає точної кількості загиблих, проте відомо про одного пораненого. Рятувальна операція буде продовжуватись.

Третього березня з журналісткою «Маяка» Катериною Єрською, яка залишилася у Маріуполі, обірвався зв’язок. Останній допис Єрської в Facebook чітко окреслив її позицію: «Мати благає, щоб я тікала. Але куди, мамо? Це моя земля. Її боронить мій чоловік. Краще я ляжу у цю землю, ніж піду з неї». Кілька разів дівчині вдалося надіслати близьким текстові повідомлення.

 

Шістнадцятого березня евакуаційну колону, де була Катерина, обстріляли, але вона вціліла і розповіла, що переживало місто з самого початку війни. Ми опублікували її монолог.

читайте также
Комментарии