Валерій Лавровський
11 июня 2022

Чернігівські школярі сфотографувались для випускного альбому серед руїн міста. Як це виглядає

Фотограф з Івано-Франківська Станіслав Сеник організував фотосесію на випускний альбом для чернігівських школярів. За допомогою соцмереж він знайшов три класи, які погодились на зйомку, повідомляє «Суспільне».

Школярі сфотографувалися біля згорілого гіпермаркету «Епіцентр», на руїнах будинку на вулиці Чорновола та біля згорілого гуртожитку в мікрорайоні Шерстянка. Кожен клас називав різні місця, адже сам фотограф не знав жодних локацій.

За словами Станіслава Сеника, коли він фотографує випускний альбом, то уявляє, що робота буде важливою і через 10 років — з часом у цих дітей народяться свої діти.

«Через деякий час те, що зараз відбувається, забудеться. Люди, які цього не бачили, будуть питати в нас, що відбувалося і як це було, як ми питали в дідусів і батьків. Однак в час наших бабусь і дідусів не було фото і відео. Якби мені бабуся показала альбом, коли, наприклад, був Голодомор, я б по-іншому це сприймав», — розказує фотограф.

«У нас вкрали свято, вкрали дитинство. І ми хотіли показати світу, що життя продовжується, незалежно від умов», — розповіла Катерина, випускниця чернігівської ЗСШ №12.

За її словами, зйомка була безкоштовна, а випускники самі обирали собі стиль.

Усі фото — Станіслав Сеник.

читайте также
Комментарии