Валерій Лавровський
01 декабря 2022

У Китаї відкрили 26-поверхову свиноферму. Схожа на житловий будинок

Компанія Hubei Zhongxin Kaiwei Modern Farming відкрила 26-поверхову свиноферму у китайському місті Ечжоу, провінція Хубей. Це найбільше подібне підприємство у світі, воно здатне забивати 1,2 мільйона свиней на рік, повідомляє The Guardian.

Фото — The Guardian.

Фото — The Guardian.

Свиноферма має дві будівлі, одна з яких знаходиться у стані будівництва.  Коли вони повністю запрацюють, то забезпечуватимуть загальну площу 800 тисяч м² з місткістю 650 тисяч тварин. Вартість ферми — чотири мільярди юанів.

Фото — The Guardian.

Фото — The Guardian.

У компанії повідомили, що відходи від свиней використовуватимуть для виробництва біогазу, який знадобиться для виробництва електроенергії та підігріву води на фермі. Працівники повинні будуть пройти кілька етапів дезінфекції та тестування, перш ніж отримати дозвіл на вхід, і не зможуть залишити територію до перерви.

Китай спробував модернізувати виробництво свинини після втрати 100 мільйонів тварин через африканську чуму свиней у 2018-2020 роках. Країна споживає близько половини всієї свинини у світі.

В Інституті тваринництва Академії сільськогосподарських наук Китаю заявили, що у порівнянні з традиційними методами розведення висотні свиноферми мають вищий рівень автоматизації та біобезпеки. Також вони економлять земельні ресурси. Однак інші експерти стверджують, що великі ферми збільшують ймовірність все більших спалахів хвороби.

Фото — The Guardian.

Фото — The Guardian.

читайте также
Комментарии