Валерій Лавровський
24 сентября 2022

ДСНС завершило тестування системи оповіщення

ДСНС завершило тестування системи інформування населення Cell Broadcast, яке проходило з 7 по 23 вересня. Про це повідомив заступник голови відомства Роман Примуш у своєму Facebook.

Фото — пресслужба ДСНС.

Фото — пресслужба ДСНС.

За словами Романа Примуша, ця система — світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя:

«Розумію, що процес тестування викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування», — заявил заступник голови ДСНС.

Відомо, що минулого року впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів та майже рік часу на всі роботи. Проте завдяки спільним зусиллям низки партнерів, зокрема мобільних операторів та виробників телефонів, проєкт реалізували на безкоштовній основі.

Надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію. Її використовуватимуть для надсилання реальних сигналів про загрози для українців.

Дуже коротко: війна поставила під загрозу нашу роботу, тому ми просимо вас допомогти й далі робити те, що в нас добре виходить, — розповідати про культуру, науку, доказову медицину та психологію, історію, архітектуру та урбаністику, права людини, секс і фемінізм. А ще якими постають ці теми при погляді крізь призму війни.

 

Як це зробити?

 

Patreon | Банка Monobank | PayPal: info@mayak.org.ua

читайте также
Комментарии