Саша Лоскутов
06 декабря 2022

В Індонезії заборонили секс поза шлюбом. Навіть туристам

Індонезійський парламент прийняв новий кримінальний кодекс, який забороняє секс та спільне проживання поза шлюбом. Це стосується не тільки індонезійців, але й іноземних громадян та туристів. Про це повідомляє CNN.

Фото — wahyu pratama.

Фото — wahyu pratama.

«Порушників» каратимуть терміном до одного року. За спільне проживання можна отримати шість місяців увʼязнення, пише BBC. Але у деяких випадках можна подати офіційну скаргу. Наприклад, якщо пара має дітей, але не уклала шлюб.

Новий Кримінальний кодекс налічує 200 сторінок і розроблявся роками. Він також забороняє подружню зраду, віровідступництво та передбачає покарання за образу президента або висловлювання поглядів, що суперечать національній ідеології. Закони наберуть чинності через три роки.

Зміни до Кримінального кодексу можуть пригнічувати особисті свободи, вважають правозахисники. Також стурбовані представники туристичної індустрії. Влада пропонує незадоволені сторони подати судовий розгляд до Конституційного суду.

Попередній законопроєкт, який мали прийняти у 2019 році, було відкладено. Причиною тому — тисячі протестувальників, які вийшли на вулиці та вимагали відкликати кодекс, який обмежує свободи, повідомляє Euronews.

Останні роки в Індонезії, де іслам — переважаюча релігія, спостерігається зростання релігійного консерватизму. Суворі ісламські закони діють у деяких частинах країни, включаючи напівавтономну провінцію Ачех, де заборонили алкоголь та азартні ігри. У регіоні також відбуваються публічні бичування за низку злочинів: гомосексуальність і подружню зраду.

читайте также
Комментарии