Саша Лоскутов
28 мая 2022

Створено тест, який дозволяє визначити хворобу Паркінсона за допомогою аналізу крові

Дослідники з Університету Кобе та Університету Хіросімі розробили біомаркер, який дозволить швидко та недорого діагностувати хворобу Паркінсона за зразками сироватки крові. Результати дослідження опубліковані у Scientific Reports.

Фото — СDC.

Фото — СDC.

Метод можна використовувати для розробки методів діагностики та лікування хвороби Паркінсона, а також для просування досліджень щодо виявлення молекулярного механізму цього стану. Потрібно лише приблизно 30 мкм сироватки від пацієнта.

Зараз не існує способу повністю вилікувати хворобу Паркінсона. Тому раннє виявлення може зупинити її прогресування. Крім того, різні фармацевтичні компанії зараз працюють над розробкою терапевтичних препаратів для лікування хвороби Паркінсона.

У поточному дослідженні хвороби Паркінсона використовувався аналіз інгібування P450, який був незалежно розроблений цією дослідницькою групою. Зокрема, вони провели аналіз на щурах та на пацієнтів з цим захворюванням (а також пацієнтів з іншими нейродегенеративними та запальними захворюваннями).

читайте также
Комментарии