Валерій Лавровський
11 февраля 2023

В Іспанії інформуватимуть жінок про історію домашнього насильства їхніх хлопців

Міністерство внутрішніх справ Іспанії оголосило, що поліція інформуватиме жінок, чи були їхні хлопці замішані у справах із домашнім насиллям у минулому. Правоохоронці зможуть це зробити у випадку повторної скарги на чоловіка вже від нової дівчини, повідомляє The Mayor.

Зображення — Getty Images.

Зображення — Getty Images.

У МВС відмітили, що протокол не буде автоматичною процедурою. Після повторної скарги поліція проведе індивідуальну оцінку з метою визначити, чи потрібно повідомляти жінці про минуле свого хлопця. Однак поліція автоматично інформуватиме жінок, які зареєстровані в національній базі даних жертв гендерного насильства VioGen.

Таким чином у міністерстві хочуть покращити захисту жертв з точки зору ефективного захисту, так і з точки зору превентивних заходів безпеки. Програму оголошено після того, як протягом грудня стало відомо про вбивства 11 жінок їхніми партнерами. Це спричинило демонстрації проти гендерного насильства та вимоги до влади діяти більш наполегливо. Загалом протягом минулого року по всій Іспанії сталося 49 вбивств жінок їхніми партнерами.

читайте также
Комментарии