Валерій Лавровський
22 августа 2022

У Британії призначатимуть пацієнтам ходьбу або їзду на велосипеді, щоб знизити навантаження на лікарів

Міністерство з питань транспорту Великої Британії запроваджує програму, у межах якої лікарі призначатимуть пацієнтам крім основного курсу лікування немедичні заходи — ходьба, їзда на велосипеді тощо. Так у країні хочуть знизити навантаження на систему охорони здоровʼя, повідомляє The Guardian.

Фото — Depositphotos.

Фото — Depositphotos.

Проєкт вартістю 12,7 мільйона фунтів стерлінгів протестують в 11 районах Англії пізніше цього року. Він включатиме безкоштовний прокат велосипедів.

За словами міністра охорони здоров’я Марії Колфілд, бути активним — корисно як для психічного, так і для фізичного здоров’я. Це допомагає зменшити стрес і запобігає іншим захворюванням, зокрема серцеві та ожиріння.

Пол Фармер, виконавчий директор благодійної організації з охорони психічного здоров’я Mind, заявив, що призначення фізичних вправ не є чудодійним засобом для лікування проблем психічного здоров’я. Він вважає, що потрібно звернути увагу на належні інвестиції в служби психічного здоровʼя. Наразі 8 мільйонів людей отримують психологічну допомогу і ще 1,6 мільйона перебувають у списках очікування.

читайте также
Комментарии