Елеонора Чорноморченко
06 июня 2022

Помер один із засновників гурту Bon Jovi. Йому було 70

5 червня помер Алек Джон Сач  — співзасновник та бас-гітарист рок-гурту Bon Jovi. Про це гурт повідомив у своєму офіційному профілі у Twitter. Причину смерті у заяві не вказали.

Фото — Ian Dickson/Shutterstock

Фото — Ian Dickson/Shutterstock

«Алек був невід’ємною частиною у формуванні гурту», ​​— розповіли учасники Bon Jovi у своїй заяві. «Чесно кажучи, ми знайшли шлях одне до одного через нього. Він був другом дитинства Тіко і привів Річі на наш виступ. Алек завжди був диким і сповненим життя. Ми дуже сумуватимемо за ним».

Алек Джон Сач почав займатися музикою ще в дитинстві — у семирічному віці хлопчик почав грати в оркестрі штату Нью-Джерсі. Згодом музикант грав разом із майбутніми колегами у гуртах Message та Phantom’s Opera.

У складі Bon Jovi він перебував приблизно 11 років  — із моменту заснування у 1983-му до 1994-го. За цей час музиканти встигли записати п’ять альбомів. Окрім гри на бас-гітарі Алек іноді виконував вокальні партії.

У 2018 році Сач знову приєднався до Bon Jovi. Причиною стало включення гурту до Зали слави рок-н-ролу в американському Клівленді, штат Огайо.

читайте также
Комментарии