Елеонора Черноморченко
02 июня 2022

Американський виробник кави з грибів дозволяє працівникам вживати психоделіки на роботі

Американська компанія MUD\WTR, що виробляє альтернативну каву з грибів, дозволяє співробітникам вживати психоделіки прямо на роботі. Про це повідомляє The Fast Company.

Фото — Big Think

Фото — Big Think

MUD\WTR — одна з компаній, які виробляють замінники кави, що складаються з особливих видів грибів, які нібито підвищують енергію і покращують ясність свідомості. До складу кави не входять психоделіки, але, за словами директора Шейна Хіта, ситуація може змінитись.

Засновник компанії розповідає, що деякі співробітники додають невелику кількість галюциногенних грибів у свій ранковий напій. За їхніми відгуками, це допомагає почуватися креативніше, бути легкими, гнучкими та більш відкритими. До експерименту долучились 20% працівників компанії — у тому числі сам директор, який вважає це більш здоровою альтернативою, ніж кофеїн та алкоголь.

Мікродозування передбачає приймання невеликої кількості препарату, зазвичай від 5% до 10% повної дози. При такій кількості люди не відчувають пригніченості та тривожних ефектів психоделіків. Люди стверджують, що цього достатньо для покращення їхнього настрою, самопочуття, креативності та концентрації.

Але наукові дослідження з цього питання неоднозначні. В деяких випадках вчені виявляють незначні зміни в активності мозку людей, які вживали мікродозу галюциногенів. Подекуди жодної різниці в настрої або когнітивних здібностях між людьми, які приймали психоделічні мікродози або плацебо, не було — навіть після кількох тижнів вживання наркотиків.

Хіт каже, що не помітив жодного впливу на продуктивність людей з моменту нововведення. Проте, за його словами, люди стали відкритішими зі своїми колегами.

читайте также
Комментарии