Саша Лоскутов
07 марта 2022

Розклад евакуаційних потягів на 7 березня (оновлюється)

«Укрзалізниця» продовжує запускати низку поїздів для евакуації. Інформація про потяги оновлюється щодня — нижче ми приводимо актуальний графік на 7 березня.

Фото — Костянтин Ліберов.

Фото — Костянтин Ліберов.

Донецький напрямок:

  • 01:00 – Краматорськ – Ужгород, 18 вагонів;
  • 17:00 – Краматорськ – Ужгород, 13 вагонів;
  • 16:00 —Краматорськ — Ужгород.

Одеський напрямок:

  • 22:30 – №938/937 Одеса – Ужгород, 19 вагонів.

 Запоріжжя:

  • 2 рейси протягом дня по 20 вагонів кожен;
  • 16:05 — №227/228 Запоріжжя—Ковель.

Дніпро:

  • 3 рейси протягом дня на 15 і 16 вагонів відповідно.

Кривий Ріг:

  • 2 рейси: 12 та 15 вагонів;
  • 14:50 — К№221/222 Кривий Ріг — Львів.

 Харків:

  • Харків – Львів о 07:00, 08:00 та 14:00 — 3 евакуаційних поїзда по 18 вагонів кожен.

Електричками:

  • організовано човниковий рух на ділянці Харків – Полтава – Кременчук;
  • з Харкова до Львова з пересадкою по Вінниці;
  • з Житомира (починаючи з 11:00) до Львова з пересадкою по Бердичеву.

Точні графіки будуть визначені безпосередньо на вокзалах з урахуванням динаміки заповнюваності поїздів.

Міжнародні евакуаційні рейси:

  • № 954 Львів — Хрубешув о 00:01;
  • № 7603/7604 Львів — Пшемисль о 00:40;
  • № 7605/7606 Львів — Пшемисль о 05:27;
  • № 35/36 Львів — Пшемисль о 07:10;
  • № 7607/7608 Львів — Пшемисль о 08:52;
  • № 7614/7615 Львів — Хелм о 09:30;
  • № 908/907 Дніпро — Хелм о 10:30
  • № 902/901 Запоріжжя — Хелм об 11:00;
  • № 7609/7610 Львів — Пшемисль о 12:12;
  • № 956 Львів — Хрубешув (схемою 20 вагонів), відправленням о 13.20;
  • № 7616/7617 Львів — Хелм о 14:00;
  • № 7611/7612 Львів — Пшемисль о 15:40;
  • № 67/68 Київ — Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм);
  • № 7601/7602 Львів — Пшемисль о 19:55;
  • № 7618/7619 Львів — Хелм о 20:30;
  • № 904/905 Запоріжжя — Хелм о 23:00;
  • № 7620/7621 Львів — Хелм о 23:55.
  • № 905/906 Харків — Хелм о 17:00;
  • № 67/68 Київ — Варшава з групою вагонів Київ – Хелм о 19:13;
  • № 7601/7602 Львів — Пшемисль о 19:55.

Київ:

  • 12:06 – №45 Ужгород — Лиман;
  • 13:34 – №114/142 Лиман — Львів;
  • 14:07 – №749 Київ — Івано-Франківськ;
  • 14:25 – №769 Київ — Кам’янець-Подільський;
  • 15:02 – №55 Київ — Рахів;
  • 17:00 – №743 Київ — Львів;
  • 17:12 – №13 Київ — Солотвино;
  • 17:42 – №792 Київ — Кременчук;
  • 17:42 – №790 Київ — Кропивницький;
  • 18:30 – №81 Київ — Ужгород;
  • 19:06 – №44 Київ — Івано-Франківськ;
  • 19:48 – №95 Київ — Рахів;
  • 20:05 – №29 Київ — Ужгород;
  • 20:12 – №49 Київ — Трускавець;
  • 20:21 – №59 Київ — Чоп;
  • 20:21 – №57 Київ — Ворохта;
  • 21:07 – №38 Київ — Запоріжжя;
  • 21:15 – №105 Київ — Одеса;
  • 21:22 – №97 Київ — Ковель;
  • 22:03 – №149 Полтава — Чернівці;
  • 22:10 – №17 Харків — Ужгород;
  • 22:22 – №7 Київ — Чернівці;
  • 22:37 – №91 Київ — Львів;
  • 22:47 – №46 Лиман — Ужгород;
  • 23:46 – №771 Київ — Хмельницький.

Харків

  • 12:36 – №46 Лиман — Ужгород;
  • 14:00 – ІС+ Харків — Львів;
  • 14:33 – №1 Івано-Франківськ — Костянтинівка;
  • 14:39 – №114, 142 Львів — Лиман;
  • 15:09 – №15 Харків — Рахов;
  • 17:00 – №723 Харків — Львів;
  • 19:27 – №795 Харків — Дніпро;
  • 21:08 – №2 Костянтинівка — Івано-Франківськ;
  • 21:43 – №7 Харків — Одеса;
  • 22:40 – №45 Ужгород — Лиман.

Дніпро:

  • 14:00 – №732 Дніпро — Львів;
  • 14:26 – №41 Дніпро — Трускавець;
  • 16:39 – №6 Запоріжжя — Рахів.

Запоріжжя:

  • 11:07 – №006 Рахів — Запоріжжя;
  • 12:20 – №120 Запоріжжя — Львів;
  • 14:45 – №005 Запоріжжя — Рахів;
  • 20:37 – №068 Запоріжжя — Львів;
  • 21:38 – №038 Запоріжжя — Київ;
  • 22:26 – №068 Львів – Запоріжжя.

Вінниця

  • 10:23 – №070 Запоріжжя — Львів;
  • 16:41 – №772 Хмельницький — Київ;
  • 17:20 – №769 Київ — Кам’янець-Подільський;
  • 17:43 – №086 Львів — Запоріжжя;
  • 18:07 – №055 Київ — Рахів;
  • 19:42 – №138 Хмельницький — Лиман;
  • 20:50 – №716 Львів — Київ;
  • 21:45 – №081 Київ — Ужгород;
  • 22:32 – №042 Трускавець — Дніпро;
  • 23:17 – №049 Київ — Трускавець;
  • 23:26 – №057 Київ — Ворохта;
  • 23:26 – №059 Київ — Чоп.

Зверніть увагу, що пріоритет під час перевезень надається дітям, людям похилого віку та жінкам. Всю інформацію про нові евакуаційні рейси «Укрзалізниця» оперативно публікує у своєму Telegram-каналі та Facebook.

читайте также
Комментарии