Елеонора Чорноморченко
28 июля 2022

Європейці тисячі років пили молоко попри дискомфорт від нього. Дослідження

Британські науковці з’ясували, що європейці активно вживали молочні продукти ще тоді, коли не мали в організмі лактази — ферменту, який допомагає перетравлювати молоко. Вони робили це навіть попри неприємні відчуття після нього. Результати дослідження вчені опублікували в журналі Nature.

Фото — кадр з фільму «Механічний апельсин».

Фото — кадр з фільму «Механічний апельсин».

Ще здавна у кожного виду ссавців самки годували своїх дітей молоком. Перетравлювати його немовлятам допомагав фермент лактаза, який розрізає молочний цукор на фрагменти, що легко засвоюються. Коли ж дитинчат відлучали від грудей, то лактаза припиняла вироблятися.

Зараз ми можемо споживати молоко навіть у дорослому віці завдяки мутації цього ферменту. Проте вчені виявили, що тисячі років тому люди вживали молоко навіть без наявності лактази в організмі. Це призводило до неприємних відчуттів, як-от газів чи судом, проте не змусило людей відмовитися від молока.

Це вдалося з’ясувати завдяки дослідженню понад двох тисяч прикладів скелетів давніх європейців. Найдавнішу мутацію лактази вчені знайшли у людини, яка жила приблизно 6600 років тому. Проте це був рідкісний випадок, і наступні приклади мутації датувалися 4000 років тому. Виходить, що протягом цих 2600 років європейці споживали молоко всупереч тому, що майже ніхто з них не був здатний виробляти лактазу в дорослому віці.

Також науковці припускають, що ранні європейці могли зменшити хворобливий вплив молочного цукру, ферментуючи молоко в сир або перетворюючи його на масло.

Раніше ми розповідали також, що вживання коров’ячого молока сильно підвищує ризик раку простати. Вчені припускають, що причиною можуть бути статеві гормони, які містяться у коров’ячому молоці.

читайте также
Комментарии