Валерій Лавровський
04 января 2023

Зірки «Ромео та Джульєтти» подали до суду за оголену сцену у фільмі 1968 року

Актори Леонард Вайтінґ та Олівія Гасі, які зіграли головні ролі у фільмі «Ромео і Джульєтта» (1968) режисера Франко Дзефіреллі, подали до суду на компанію Paramount Pictures через сексуальну експлуатацію та розповсюдження оголених зображень дітей-підлітків. Під час зйомок оголеної сцени актори були ще неповнолітніми, повідомляє Variety.

Фото — Paramount Pictures.

Фото — Paramount Pictures.

На той час Гасі було 15 років, а Вайтінґ — 16. Згідно зі скаргою, Франко Дзефіреллі, який помер у 2019 році, запевняв акторів, що у фільмі не буде оголених сцен і що вони носитимуть спідню білизну тілесного кольору. Але в останні дні зйомок режисер нібито благав їх знятися оголеними «інакше картина провалиться».

Дзефіреллі запевнив, що жодна оголена ділянка тіла не потрапить у фільм. Проте насправді Вайтінґ і Гасі зняли оголеними без їхнього відома.

Леонард Вайтінґ та Олівія Гасі, заявили, що «зазнали душевних та емоційних страждань» протягом 55 років з моменту премʼєри фільму, а також втратили можливості працевлаштування. Після виходу стрічки актори мали не дуже насичену професійну карʼєру. Вони вимагають компенсацію у 500 мільйонів доларів.

У Variety вважають, що позов повʼязаний із новим законом штату Каліфорнія, який тимчасово призупинив термін давності для заяв про сексуальне насильство над дітьми.

У 2018 році в інтерв’ю Fox News Олівія Гасі розповіла, що ця сцена була «табу» в Америці, але звичною для європейських фільмів того часу. В інтервʼю Variety у тому ж році вона заявила, що Дзефіреллі зняв сцену «зі смаком» і що вона «була потрібна фільму».

читайте также
Комментарии