Валерій Лавровський
05 апреля 2022

Супутникові знімки показують, що трупи на вулицях Бучі з’явилися кілька тижнів тому

Видання The New York Times проаналізувало супутникові знімки компанії Maxar Technologies. Вони показують, що тіла вбитих мирних мешканців Бучі з’явилися на вулицях міста понад три тижні тому. Тоді місто ще було під окупацією російських військ.

На одному з відео, яке зняв представник місцевої адміністрації 1 квітня, видно безліч тіл у Яблунському провулку Бучі. Як мінімум 11 з цих тіл лежали на вулиці ще 11 березня, коли місто було окуповане. Тіла були розкидані на понад 800 метрів по всій вулиці.

Щоб підтвердити, коли з’явилися тіла, група візуальних розслідувань проаналізувала супутникові знімки до та після. На кадрах видно темні об’єкти розміром з людське тіло. Вони точно у тому ж положенні, у якому тіла знайшли після повернення Буч. Подальший аналіз показує, що об’єкти залишалися в такому положенні понад три тижні.

Фото — Maxar Technologies / The New York Times.

Фото — Maxar Technologies / The New York Times.

Розслідування проведено після того, як Міністерство оборони РФ назвала усі кадри з Бучі — фейком. Вони припустили, що тіла нібито розкидали по вулицях вже після відходу військ.

А самі фото з Бучі ми публікували тут і ось тут.

читайте также
Комментарии