Валерій Лавровський
23 июля 2022

У США фермери «пересіли» на безпілотні трактори. Чому це корисно

Деякі каліфорнійські фермери почали користуватися безпілотними електричними тракторами. Це дозволяє заощадити гроші, збільшити виробництво та допомогти впоратися зі зростаючим браком робочої сили в сільськогосподарській галузі, повідомляє Fox News.

Фото — Monarch Tractor.

Фото — Monarch Tractor.

Трактором віддалено керує оператор, який відстежує та отримує повідомлення в режимі реального часу. Також транспорт має камери та датчики для виявлення худоби і посівів. Коли на шляху виникає перешкода — трактор зупиняється.

Як пояснили у Monarch Tractor, виробника безпілотних тракторів, використання системи знизить загальну вартість виробництва, що заощадить гроші кінцевим покупцям у супермаркетах. Наприклад, тільки в одній Каліфорнії налічується майже 70 тисяч ферм.

 

Фото — Fox News.

Фото — Fox News.

Ми писали, що компанії в США стали набагато частіше закуповувати роботів замість найму працівників. Це зумовлено якістю роботи та економією витрат на зарплату.

Проте деякі американські співробітники, які працюють разом з роботами, частіше страждають від негативних наслідків для психічного здоров’я. Також вони частіше вживають наркотики або алкоголь.

читайте также
Комментарии